KÓRNEL крізь біль співає «Вільним»

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

KÓRNEL презентує сингл «Вільним» – першу роботу після довгої паузи, під час якої проживав особисту кризу: переоцінка нової реальності, свого звучання та пошуки нових сенсів.

 СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KÓRNEL – Вільним

KÓRNEL_3

Звучання цієї пісні здивувало самого ж музиканта, маючи певний образ веселого відкритого хлопця, який співає про кохання, у цій роботі ми зустрічаємо ще одну грань проєкту KÓRNEL — мускулінність, зрілість, яка підкреслюється характерним звучанням.

Відчуваю атмосферу пісні як діалог мене (слухача) з самим собою. 

Діалог на тему «волі». Людини, яка народилась вільною і має залишатись нею усе своє життя, але постійно стикається з тим, що це відчуття у неї хочуть забрати. Про постійні іспити, які влаштовує нам життя і оточення, коментує KÓRNEL.

«Вільним» – це про неоднозначний та філософський меседж. Візуальна частина взяла на себе абсолютну наповненість роботи та підкреслила простоту та щирість намірів. Естетична картина, у якому відчувається симбіоз музики та танцю.

Те, що воїн називає волею, є силою всередині нас самих. Це не думка, не предмет, бажання. Воля – це те, що змушує воїна перемагати, коли його розум говорить йому, що він переможений, – коментує KÓRNEL.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KÓRNEL – Вільним

KÓRNEL_6