«Крижане серце 2»: розігріваємось напередодні Нового року

Назад

крижане серце головВ українських кінотеатрах — репетиція  Нового року і навала блондинок з довгою косою та у блакитних сукнях до п’ят.

Кореспондент STARBOM JeyRo сходила на зіркову прем’єру «Крижаного серця 2». За прокат голівудської анімації в Україні дякуємо компанії Кіноманія.

Спочатку трохи про сюжет. Минуло три роки після подій попередньої оскароносної частини. Ельза та її сестра Анна у компанії сніговика Олафа, Кристофа та його вірного оленя Свена вирушають у подорож.

На героїв чекає неблизька подорож за межі королівства Еренделл, на північ… Саме там можна знайти підказку до важливої загадки, яка відкриє потаємні дверцята в історії рідної землі. А також сестри нарешті дізнаються, навіщо і чому Ельзу наділено магічними здібностями.

А тепер кілька фактів, що ви маєте знати про «Крижане серце 2»:

За жанром це мюзикл. Існує певна категорія людей, що хронічно не переварюють мюзикли. Тому для них цей факт досить важливий. До чого ж готуватись решті глядачів? Оскільки це мюзикл, то на кожному кроці герої будуть співати й танцювати. Співають, до речі, прекрасно! Дяка українській адаптації та вітчизняним голосам.

Події відбуваються у скандинавському королівстві. І це гарантує неймовірні пейзажі. Хоч і мальовані, але ж які гарні! Таким чином, якщо мрієте побачити Скандинавію, але вам поки ще «не світить», ходіть на мульт (так би мовити – «хоть глазочком заглянуть би»).

крижане серце олаф 3О, LOVE! Тобто Олаф! Він став чи не найбажанішим гостем дитячих свят після виходу «Крижаного серця». І у другій частині мульта продовжує сипати гегами. Прихильникам Сніговика та любителям гострих переживань варто це побачити. Драматизму у долі Олафа теж буде вдосталь.

Під час перегляду мультфільму «Крижане серце 2» знайдеться робота і для скептиків. Наприклад, як Анні вдалося пройти усі випробування на… підборах?)

Прискіпливих питань не виникне, напевне, лише у маленьких глядачів. Вони точно будуть уважно дивитись на екран, відкривши ротики. А які емоції вируватимуть у глядацькій залі! Знайдеться місце і суму, і сміху. Тому що діти щирі у своїх емоціях і не вміють стримувати їх, як ми, дорослі… І нехай! Нехай проживають ці емоції, нехай дихають на повну і зігріваються «Крижаним серцем 2»!

Гарного перегляду!