KUTOVYI: Тепер ми вся країна партизани

Назад
Родина Шоу-бізнес

Молодий український реп-виконавець KUTOVYI презентує другий сингл, який увійде до майбутнього ЕР “Лютий”. Трек був написаний ще у березні, коли весь народ згуртувався і тримав оборону. Це сильно надихнуло на пісню – присвяту всім українцям.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KUTOVYI – Партизани

Обкладинка

Я дуже хотів донести аудиторії і надихнути людей на одну думку: всі українці — ментально партизани. Просто кожен веде боротьбу на своєму фронті. Хтось зброєю, хтось інформацією, хтось донатами, хтось волонтерить і т.д. Перша частина треку – це такий-собі сетап. Там пояснюються обставини і що взагалі відбувається. Потім яма, щоб передати як в дуже миролюбній нації запалився вогонь війни.

Трек виходить саме зараз, адже я хочу нагадати, що варто залишатись згуртованими і продовжувати боротися, адже війна ще триває.

Боротьба триває, ми всі повинні бути одним цілим і допомагати військовим хто чим може. Недопустимо зараз “забути” про війну. Ми всі повинні залишатись “партизанами” в душі. На даному етапі такий меседж дуже важливий. І я хотів би, щоб якомога більше людей його почули та дійсно усвідомили.

Сподіваюся, цей трек зможе підтримати хлопців на передовій. А всім цивільним людям нагадає, що потрібно продовжувати підтримувати, волонтерити, залишатись згуртованими. Бо тільки так ми переможемо, коли будемо всі разом тримати стрій!

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KUTOVYI – Партизани

Processed with VSCO with b3 preset