Lama: особиста драма у композиції «Мій друг»

Назад

Співачка з найвпізнаванішим голосом України представила пісню «Мій друг». Lama вкотре «оголила» душу перед слухачами: “Війна назавжди забрала мого друга”.

СЛУХАЄМО: Lama – Мій друг

01

Ліричною та мелодійною роботою «Мій друг» Lama підвела підсумок пережитих подій за майже два роки повномасштабної війни. У ній виконавиця вперше поділилась потаємним, стосунками зі своїми близькими друзями. Пісня написана про тих, хто завжди є поруч з нею, нещодавно з‘явився у її житті та важку втрату, яку на жаль, принесла їй війна.

Зараз, під час війни, кожен з нас як ніколи відчув на собі що таке віддана, або що таке зрадлива дружба. Буває так, що можна бути знайомим з людиною цілу вічність і в мить стати чужими один одному, а буває навпаки, що з першої зустрічі, слова чи погляду, ти відразу відчуваєш з нею спорідненість.

Влітку минулого року я познайомилась з хлопцем який був у лавах ЗСУ. Наша дружба тільки починалась, але продовжити її, на жаль, не судилось, він трагічно загинув на передовій. Втративши його, я відчула цілковите спустошення, ніби все життя ми були знайомі, натомість бачились лише пару разів. Ці та інші перипетії які відбулись зі мною за останній час, перейшли в музику, це ніби сповідь і так народилася пісня «Мій друг».

Чому мій? Бо для мене друг це та людина з якою я, насамперед, можу звірити душу і ця композиція є прямим доказом того. Вона стане близькою для багатьох, адже справжній друг може бути далеко, але в серці поруч. – коментує свою музичну новинку Lama.

СЛУХАЄМО: Lama – Мій друг