Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк здійснив мрію 100-річної бабусі Галини Пластовець

Назад
Шоу-бизнес

victor_bronyk (4)«Мрії неодмінно повинні здійснюватися!» — переконаний лідер «тверезих і культурних», тому залюбки долучився до благодійного марафону на  підтримку літніх людей.

Дізнавшись, що головна мрія 100-річної бабусі Галини Пластовець з села Кобижча Чернігівської області – це порося, яке вона ніяк не може собі купити через мізерну пенсію, лідер гурту «ТІК» одразу поїхав на ферму, аби особисто обрати подарунок.

«Я сам виріс у селі, тому мені зрозумілі бажання людей, які все життя звикли працювати. Хтось мріє про владу і купу грошей, а у когось мрії маленькі, як у баби Галі, яка просто хоче, щоб у неї на подвір’ї щось бігало і хрюкало.  Прекрасно, що у сто років вона ще вміє мріяти, і я щасливий, що маю нагоду втілити цю мрію в життя. Люди, які все життя прожили у праці і дожили до такого поважного віку, як ніхто, заслуговують, щоб їхні мрії здійснювалися!» — переконаний Віктор Бронюк.

Замість малого порося на фермі лідер «ТІК» обрав для бабусі Галі найкращого підсвинка вагою 162 viktor bronyukкілограми і особисто повіз подарунок до неї у село. Бабусю до сліз розчулила неочікувана увага до себе, вона все не могла натішитися омріяним презентом-поросям:

«Дуже красивий! Я дуже щаслива!»

Такі теплі зустрічі, відзначає лідер «ТІК», завжди особливо надихають:

«Багато кажуть, що наш світ став іншим, що у людей змінилися цінності, але насправді світ досі не без добрих людей. В історії нашого гурту теж траплялося багато прекрасних людей, які були готові прийти на допомогу. І я не раз переконувався, що не все у нас вирішують гроші. Коли є можливість, обов’язково потрібно один одному допомагати: підтримувати дітей і літніх людей, наших воїнів на фронті і тих бійців, що вже повернулися, своїх рідних і незнайомих людей. Добро, яке віддаєш, неодмінно повертається сторицею!»