MELOVIN «На хайпі» у серіалі «Новенька»

Назад
Шоу-бизнес

MELOVINНовий канал та FILM.UA активно працюють над створенням проекту, головною фішкою якої стане музика. Усі треки, що звучатимуть у серіалі, – це українські версії англомовних пісень співака, композитора, учасника «Євробачення» MELOVIN’a.

Кліп знімали на тенісному корті біля будинку головного героя серіалу Романа Журавського.

За сценарієм «Новенької», він навчається в елітній школі, їздить на червоному спортивному авто та живе у великому особняку. Корт хлопець використовує не лише за призначенням, а й для проведення концертів свого музичного гурту «Банда», який створив разом з однокласниками Деном та Святом.

MELOVINЛідер групи – Роман – якраз і співатиме голосом MELOVIN’a. Запис виступу співака на зйомках стане саундтреком до серіалу та його новим відеокліпом.

Сцена, яскраві вогні прожекторів, димова стійка та феєрверки перетворили корт на справжній концертний майданчик. А під сценою фанати MELOVIN’a танцювали та наспівували нову композицію артиста «На хайпі».

– Я задоволений текстом, який ідеально підходить під формат та ідею «Новенької», – розповів MELOVIN Новому каналу. – Кінцевий варіант вичитували та узгоджували разом. Адже відчуваю відповідальність за слова, які, я переконаний, наспівуватимуть люди! Думаю, що «На хайпі» вистрілить! (сміється).

MELOVINДо другого альбому співака із назвою «Octopus» увійдуть пісні «Won’t you stay» та «Orchestra», які теж використають у серіалі. MELOVIN зізнався, що йому подобається співпраця з «Новенькою».

– Я ніколи не пишу щось спеціально, – каже співак. –Це не потрібно мені та іншим людям. Тому що там не буде душі. Треба просто створювати композиції, а потім їх комусь пропонувати. Саме так трапилось із моїми новими роботами, які мені запропонували використати в серіалі.

Прем’єра серіалу «Новенька» відбудеться на Новому каналі в листопаді, а презентація альбому MELOVIN’a запланована на жовтень.

Про що «Новенька»

Дівчина з простої сім’ї Віра потрапляє до елітної школи, аби виконати таємне завдання від поліції.

Робить вона це не з власної волі, а через особисті обставини. Довкола героїні «зав’язуються» заплутана детективна історія та точаться шкільні конфлікти. А ще Віра закохується у лідера класу і , водночас, музичного гурту «Банда» Романа Журавського…