На примі-балерині – розсип коштовностей за 12 мільйонів гривень, у залі Національної опери – розсип знаменитостей

Назад
Шоу-бізнес

венский вальс кристина шишпор 19-minУвечері 14 травня у Національній опері України був аншлаг. Відома прима-балерина Христина Шишпор вийшла на сцену, щоб станцювати головну роль у балеті «Віденський  вальс» у коштовностях за 12 мільйонів гривень.

Більше ФОТО тут

За унікальним дійством спостерігали українські селебріті, представники бізнес-еліти та журналісти провідних українських ЗМІ.

На примі – розсип коштовностей. У залі – розсип знаменитостей: Ірина Білик, Даша Астаф’єва, Сніжана Єгорова, футболісти Денис Гармаш та Артем Бєсєдін із дружинами, актор та найкрасивіший чоловік планети Богдан Юсипчук, продюсер Олена Мозгова із чоловіком Девідом Аксельродом, телеведуча та модель Алла Костромічова та багато інших.

Більше ФОТО тут

венский вальс кристина шишпор 11-minКомпанію Шишпор на сцені склав Діну Тамазлакару – ще одна суперзірка балетного світу, прем’єр Берлинського державного балета. На його виступи чекають в усіх куточках планети, але Тамазлакару відклав усі справи заради можливості виступити цього вечора перед українською публікою разом із примою-балериною Національної опери.

Квитки на виставу розкупили задовго до прем’єри, адже історія про боротьбу молодого композитора Франца із багатим графом Кайзерлінгом за серце примхливої балерини Клари вже стала легендарною. Втім, завдяки виставі відомого балетмейстера Аніко Рехвіашвілі та музиці чудового композитора Германа Макаренка добре відома усім історія заграла новими фарбами.

Більше ФОТО тут

До того ж Христина Шишпор виступала на сцені у розкішних прикрасах від Etoile jewellers, що надало дійству ще більшого реалізму та шику.

А неймовірний декор свята від компанії «Украфлора» став тією вишенкою на торті, що перетворила чудовий вечір на унікальну подію.