Оля Цибульська: «Я колись думала, що 30+ це глибока старість, а мені пишуть в дірект 18 річні хлопці і священники»

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Співачка Оля Цибульська презентувала новий кліп та сингл «Викликай поліцію».

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА – ВИКЛИКАЙ ПОЛІЦІЮ

Горизонтальна1

Цю пісню співачка присвячує усім жінкам за 30. Жінка — стихійна, як природа. Особливо в 30+. Тут і про температуру повітря, і про свідоме ставлення до свого життя та його найсоковитіших років. Найкраще — не в минулому, не попереду, а прямо зараз. Не проґавте життя! Бо його попри все не можна поставити на паузу. 

Я колись думала, що 30+ — це глибока старість, а мені пишуть в дірект 18 річні хлопці і священники. Юні хлопці роблять компліменти зрілості  і тілу , а святі отці вітають зі святами та переживають за душу. Дякую усім!, коментує Оля Цибульська

Якщо ж серйозно, то дуже хочу, аби ейджизм зник з нашого суспільства як у робочих, так і в особистих історіях. Ми всі старіємо і це природно. Вік це не страшно. Бійтесь не зморшок, а дурних думок.

«Викликай поліцію» — пісня-настрій про життя тут і зараз. Ми часто чекаємо слушного моменту, щоб нарешті стати щасливими. Ідеальних умов не буде ніколи. Особливо під час війни. Дозволяй собі хвилини для тепла та усмішки. Бо вони тримають нашу психіку і дають сили працювати на  перемогу.

Разом із піснею співачка презентує й однойменну відеороботу, відзняту та зрежисовану її давньою подругою Роксоланою Кравчук.

Ми з Рокс схожі у любові до справжнього і щирого. У кліпі «Сьогодні» піймали дощ на диких пагорбах поблизу Чернівців. А у «Викликай поліцію» — гаряче сонце на вулицях столиці. Через клятих росіян, що припхались на нашу землю і сіють горе, ми не встигаємо помічати й смакувати свої найкращі роки. Залишається прожити цей теплий вересень, як літо. Зупиняючись на мить, щоб включити приємну музику і на пам’ять зробити селфі, — розповідає Оля.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА – ВИКЛИКАЙ ПОЛІЦІЮ

cover_3000