Презентація книги Олександра Михеда «Понтиїзм» і міні-перформанс…

Назад
НОВОСТИ

5279699_6272889444395172266_n«Понтиїзм» – це 25 історій про черговий кінець світу в країні, життя в якій уже давно є безкінечним апокаліпсисом. Оповіді про прірву, що ховається за кожним полотном – хоч асфальтом, хоч картиною. Казки про любов, зраду, кров, ненависть, м’ясо і шлюб. Хроніки віртуальної війни під проводом віртуальних генералів невіртуальної держави. Проповіді жорстокого вірування в понти, яким поклоняється більшість країни… Книжка вийшла друком у «Видавництві Кальварія».Оформлення створено за участі сучасних митців Ксенії Гальченко і Добрині Іванова,а також фотографа Сергія Ілліна.
СПРАВКА: Олександр Михед — культуролог, літературознавець, куратор Літературної програми міжнародного міждисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬ FEST. Народився 1988 року. Автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, Чехії. Вибрані есе перекладалися англійською, польською, сербською, російською мовами. Автор художньої книги «АмнезіЯ» («Електрокнига», К., 2013). Уривки книги перекладено англійською, німецькою та польською мовами. Книга стала підґрунтям для літературно-мистецького
мультимедійного проекту «АмнезіЯ project: Відкрита платформа» (www.amnezia.in.ua <http://www.amnezia.in.ua/>), що ввійшов у сімку найкращих проектів світу, за версією берлінського фестивалю «SOUNDOUT!».
Персональний сайт: www.mykhed.com <http://www.mykhed.com/> .