Приречена на Любов: Співачка ETOLUBOV презентує дебютний міні-альбом

Назад
Шоу-бізнес

Світ побачив дебютний міні-альбом української співачки ETOLUBOV. EP отримав назву Pryrechena na Lubov. Платівка вийшла на одному з найбільших в світі мейджор-лейблів Warner Music Group, а дистрибуцію здійснює компанія ADA (США). 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ETOLUBOV – kviten

ETOLUBOV cover

В березні 2021 року ETOLUBOV випустила дебютний сингл «Загадала». Невдовзі артистка почала роботу з Аланом Бадоєвим. Разом вони створили самобутній візуальний Всесвіт ETOLUBOV, що вилився у трилогію відео. Східна естетика, витончені образи та винахідлива хореографія її кліпів швидко захопили увагу глядачів. Найбільшого успіху досяг кліп на пісню «Манго»

Крім того, співачка видала mood video до синглу «Притяжение»: пустеля Херсонщини та камера фешн-візіонерки Ксенії Каргіної. В результаті: карколомний злет, що продовжувався протягом року! Лідерство в Shazam-чартах 10 країн світу, 33 місце в світовому Shazam Top 100, 4 місце в альтернативному чарті Shazam, мільйони фан-відео у TikTok, понад 500 реміксів та 20 млн. переглядів на YouTube – азійські країни, зокрема Індія, а також Велика Британія та інші країни Європи. 

Весь цей час ETOLUBOV залишалась таємницею для українського шоу-бізнесу. Аж ось настав час для першого знайомства. Восени 2022 року ETOLUBOV заспівала дуетом з Max Barskih. Rymuu – присвята українським парам, чиє кохання переживає випробування відстанню. Разом з тим, співачка заявила про старт роботи власного благодійного фонду DOLI, куди будуть надходити кошти від прослуховувань її музики. 

Логічним кроком став реліз дебютного україномовного міні-альбому. ETOLUBOV презентує ЕР з чотирьох пісень під назвою Pryrechena na Lubov, куди увійшла сольна версія вже знайомої слухачам rymuu та три нових сингли – життєстверджуюча балада kviten, заголовна pryrechena та вражаючий трек yaka, що в повній мірі розкриває її фірмове звучання.

 

ETOLUBOV не коментує власний реліз. Найголовніші слова є в текстах її пісень, а емоції – в самій музиці. Це личить загадковості її образу, а сам формат презентації релізу додає більшої інтриги. Так, на підтримку ЕР співачка вирішила не знімати класичні кліпи, віддавши перевагу серії стильних віжуалів для соціальних мереж.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: ETOLUBOV – kviten

ETOLUBOV 1