Різдвяна історія з Тіною Кароль на 1+1

Назад
Шоу-бизнес

тіна кароль 1У різдвяні свята телеканал «1+1» покаже телеверсію різдвяного концерту, який відновить давні українські традиціï колядування та щедрування.

Яскраві постановки та виступи українських зірок під час концерту перенесуть глядача в атмосферу справжнього українського Різдва та подарують новорічний настрій.

Тіна Кароль здивує сміливими образами, MONATIK презентує новий хіт про мрії, Мішель Андраде влаштує перфоманс на льодовому катку, а “Жіночий квартал” буде жартувати про судженого Тіни Кароль.  Приємним сюрпризом для всіх стане ліричний перфоманс від гурту “Беz Обмежень”.

Соліст гурт Сергій Тарчинець виконає колискову “Тиха ніч” та поєднає її з хітом “Зорі запалали”. Номер буде супроводжуватися постановкою на льоду від школи “Кристал”, а також ніжними виступами від найяскравіших пар останнього сезону шоу “Танці з зірками” Анни Різатдінової та Олександра Прохорова, Олени Шоптенко та Макса Леонова, Даніеля Салема та Юлії Сахневич. Змусить весь зал сміятися номер від “Жіночого кварталу”.

У жартівливій постановці разом з Тіною Кароль вони відтворять на сцені ворожіння на судженого-рядженого, які традиційно дівчата проводять у період різдвяних свят.

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram