Саша Чемеров: “Сльози” сильного чоловіка

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Саша Чемеров презентував композицію “Сльози”.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Саша Чемеров – Сльози

unnamed

Широкій аудиторії Саша Чемеров відомий як успішний музикант, композитор, продюсер. автор хітів Quest Pistols і лідер гуртів The Gitas та “Димна Суміш”. Спільно з “Культурним Десантом” Саша активно підтримує морально-психологічний стан військових на лінії фронту, в госпіталях та навчальних центрах, а також виконує культурну місію за кордоном. Саша Чемеров заснував фонд “Культурний опір” і з 2022 року активно допомагає нашим бійцям на фронті.

“Сльози” — це вже 13-й сингл саме сольного виконавця Чемерова. Пісня має довгу, цікаву історію. Демоверсію Саша написав ще у 2009-му на романтичній хвилі. Того ж року пісня була додана до альбому одного з російських виконавців, якого він на той час продюсував. Чемеров розповідає, що цього року, риючись у старих демках, він вирішив, що потрібно повертати своє собі.

Композиція створена у жанрі експериментальної попмузики. Разом із піснею музикант представив муд-відео, що ідеальне передає настрій синглу. “Сльози” — це про силу кохання, про те, як важливо відпускати все, що завдає тобі болю, та йти вперед і залишатися собою за будь-яких обставин.

Сльози — це не проблема, головне — знайти сили втішитися. Це коли людина падає, але встає і йде далі. Зливає емоції, очищається, підіймається і рухається вперед… Не треба намагатися втекти від себе та приховати почуття, бо вони рано чи пізно вийдуть назовні. Тож аби впоратися з болем, треба його прожити, — коментує Саша Чемеров.

Цією роботою виконавець хоче донести, що сльози сьогодні — це не прояв слабкості, а сила, тим паче для чоловіка, бо коли ти можеш відпустити свої емоції, це зовсім не означає, що з тобою щось не так, швидше навпаки.

Мій сингл — сльози сильного чоловіка чи сильної жінки. Він нагадує про те, що які б труднощі не траплялися з нами, все має щасливий фінал. Зрештою перемагає життя, а всі історії мають завершуватися саме так, — додає музикант.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Саша Чемеров – Сльози

unnamed (1)