Sinoptik — Apple Tree: краса та зухвалість (ВІДЕО)

Назад
Шоу-бизнес

Знаковий український рок-гурт SINOPTIK презентує Apple Tree — експериментальний музичний відеоперфоманс з наміром показати красу та зухвалість одночасно. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Sinoptik — Apple Tree

IMG_0814

Іскри добра із дитинства найчастіше є головним тригером для внутрішньої трансформації — такий основний меседж пісні Apple Tree.


Більшість людей забуває про мрії, що були в їхніх серцях у дитинстві та юності. Врешті-решт ці люди виростають і перетворюються на черствих та вузько мислячих дорослих, у житті яких немає місця магії та любові. Все їхнє життя стає суцільними щурячими перегонами у замкнутому лабіринті жорстокої реальності.

Суть у тому, що кожен із нас сам будує свою реальність, але ми занадто часто про це забуваємо. Забуваємо також про справжні цінності: близьких людей, родину та прості радості. Музиканти гурту SINOPTIK хочуть нагадати про це кожному, витягнути назовні забуті приємні дитячі спогади. Щоб кожен, хто збився зі свого шляху, зміг знову повірити у себе.

Трек традиційно записаний та зведений самостійно гуртом SINOPTIK. Мастеринг — від легендарного Max Morton.

Sinoptik Apple Tree 2021 CoverВідео на пісню Apple Tree — суцільний експеримент, починаючи від знімальної локації і закінчуючи унікальною саморобною лінзою камери. SINOPTIK прагнули показати красу та зухвалість одночасно.
Прискорена зйомка, психоделічні кольори та покинуте, усіма забуте місце. Усе це перетворюється на вузький місток сюрреалізму, по якому вони намагаються вести глядача, аби він потрапив у яскравий дивовижний сон.

Візуальна атмосфера, де все здається неможливим та одночасно таким справжнім, підсилює меседж Apple Tree — мрії або їх відсутність створюють нашу реальність.

Це друга спільна відеоробота SINOPTIK з режисером Shah Talifta.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Sinoptik — Apple Tree