СолоХа показала нові образи зі зйомок пісні для дітей

Назад

 

Співачка СолоХа про музику для дітей під час війни.

solokha_01

Всі ми зараз переживаємо жахіття цієї війни та співчуваємо втратам. Але маємо обов’язково відволікатися та піклуватися про ментальне здоров’я та психологічний стан своїх дітей.

Останні мої благодійні концерти направлені винятково на підтримку дітей. Діти – це наше майбутнє. Вони мають жити, а не виживати. Хочеться зробити все для того, щоб вони не втратили своє дитинство. Подарувати їм радість, гарний настрій та щасливі миті. Моя пісня “Булочка з маком” стала трендом в тікток  і я зрозуміла, що дітям не вистачає легкої позитивної музики. Наразі написано багато гарних патріотичних пісень, але майже немає розважального контенту для дітей” – розповідає СолоХа. –  Будемо відверті, до війни наші діти слухали багато російської музики. І зараз ми маємо надати їм альтернативу. В нас майже немає музики для дітей та підлітків. І тому я вирішила записати таку пісню під назвою “Зюм-зюм”.

solokha_02

“Зюм-зюм” – це легкий розважальний трек, який незабаром буде презентовано. Нещодавно в одній із київських студій відбулася зйомка візуалів для до цього трека. З командою однодумців та майстрів своєї справи СолоХа створила багато крутих, веселих та яскравих образів. Над створенням модних луків працював стиліст Андрій Янко, екстравагантні зачіски від стиліста по волоссю Єлизавети Коновалової, а яскравий мейк від візажиста Інни Дроль.

У фотосесії взяла участь донька співачки з її подругою. Також було відзнято серію оригінальних відео для тіктока з трендовими рухами, які невдовзі ви зможете побачити у тікток Солохи @soloha_ha

solokha_03

 

Фотограф: Віталій Горбатюк

Асистент: Назар Борисенко

Партнери:

Модний партнер: бренд Lior

Кейтеринг: “Ріс і риба”