TAYANNA отказалась от «Евровидения»

Назад
Шоу-бизнес

tayana_newДрузi, вітаю! Маю для вас важливе повідомлення. Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Бiльше я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням.

Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір.

Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені.

А ще з часом, я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення.

Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить.

Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює — запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту.

Я вдячна всім за підтримку весь цей час. Для мене це дуже важливо і саме це мене надихає.

Своєю музикою обiймаю кожного!
Ваша Tayanna.

Напомним, сегодня, 22 января, состоится жеребьевка, в результате которой определится порядок выступления участников Национального отбора «Евровидения». Полуфиналы пройдут в феврале — 9 и 16. А финал — 23 февраля.

Следить за выступлениями украинских артистов можно будет на телеканалах СТБ и UA: Перший. Познакомиться с составом участников украинского отбора на «Евровидение 2019» можно ЗДЕСЬ