В Україні вперше створили Асоціацію Стилістів України

Назад
Стиль

79930491_2501347933253996_6740907001628327936_oБільше 200 fashion-стилістів та консультантів з іміджу зі всієї України об’єдналися з метою розвитку сфери персонального та корпоративного імідж-консалтингу, сприяння формуванню високопрофесійного середовища стилістів та імідж-консультантів, партнерської підтримки і захисту інтересів представників професії, а також популяризації даного виду послуг.

Першочерговими завданнями професійного об’єднання стилістів є сприяння врегулюванню дещо розбалансованого ринку надання послуг в сфері імідж-консалтингу в Україні, налагодженню успішної, «екологічної» та взаємовигідної співпраці між замовником послуг і стилістом-членом АСУ, сприяння професійному розвитку фахівця як в Україні, так і за її межами, а також сприяння дотриманню етичних норм в професії.

Засновники Громадської Організації «Асоціація стилістів України»:

Кирило Савченко — президент Асоціації стилістів України, куратор напрямку міжнародної діяльності АСУ. Fashion-стиліст. Кращий стиліст 2019 року за версією журналу «Наталі».

Ольга Бобивська — виконавчий директор АСУ та куратор напрямку комерційної діяльності . Імідж-дизайнер. Засновник «Tailors&stylists». Практичний досвід з імідж-консалтингу — 5 років.

Юлія Шпилька – куратор напрямку сертифікації та голова етичної комісії. Персональний стиліст. Керуючий парнер «Tailors&Stylists». Надає послуги імідж-консалтингу з 2013 року. В 2018 році удостоєна преміі журнала Ukrainian People «За стильний вклад в бізнес-середовище України».

Дарія Канішева – куратор напрямку підвищення професійної кваліфікації. Імідж-консультант. Засновниця «Kanisheva Image Consulting». Надає послуги імідж-консалтингу із 2009 року. Професійну освіту отримала у George Brown College (Торонто, Канада).

photo_2019-12-19_00-29-54

Хочешь оперативно узнавать все самое интересное из жизни звезд?

Подпишись на STARBOM в Instagram  и Telegram