ВАША МАТИ їде гуляти – прем’єра кліпу від гарячої СолоХи

Назад
Родина Шоу-бізнес
 «ВАША МАТИ» від СолоХи – гімн всіх матерів країни, подарунок в честь прийдешньої весни.
ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: СолоХа – ВАША МАТИ
DSC04053_1_web
Нова відеоробота насичена сміливими образами, сюрреалізмом та еклектикою в стилі західного арт-хаусу. Ідея кліпу спільна – в колаборації між СолоХою та українським режисером Іоаном Зенковим, засновником продакшн компанії “ZEEK POST”. Співачка готувалась до зйомок, як завжди, відповідально.
На відміну від кліпу на пісню “Василь”, де співачка виконувала складні трюки на пілоні, у відео «ВАША МАТИ» артистка професійно виконує танець сідниць – тверк. Стиль та образи співачки у новому відеокліпі створив один з найкращих в країні стилістів Слава Чайка – офіційний стиліст найпопулярнішого українського рок-гурту «The Hardkiss».
Пісня закликає кожну маму приділяти час не тільки сімейним обов’язкам, дітям та чоловікам, а в першу чергу собі – жінці, що надихає, адже вона теж хоче відпочивати та займатися своїми жіночими справами за межами сімейного гніздечка. Тим паче після тривалої холодної зими так хочеться одягнути гарну сукню, нафарбувати губи й зустрітись з подругами.
DSC05118_1_web
Співачка звертається до найкрасивіших у світі представниць жіночої статі, українок:
Не треба боятися залишити на коханого домашні обов’язки, коли хочеться зайнятись собою, адже мама теж має право на свободу! Чоловіки! Приділяйте більше уваги своїм дружинам, матерям своїх діточок, любіть та оберігайте їх, ви точно переконаєтесь на власному досвіді, як приємно готувати та доглядати малечу, поки кохана відпочиває, вірно? Адже для неї це так важливо!
ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: СолоХа – ВАША МАТИ