Victoria Niro – Замало: відома львів‘янка присвятила пісню другу, що загинув під Бахмутом

Назад
Родина Шоу-бізнес

Victoria Niro молода українська співачка. Свою популярність Вікторія здобула завдяки виконанню cover-версій на найвідоміші українські та світові хіти, які й досі набирають мільйонні перегляди на YouTube.

Прихильники називають її «діамантом української естради», вона надихає та піднімає бойовий дух наших захисників на фронті.

Після виходу дебютного синглу «Молодий юначе» Віка випускає нову роботу, яка, без перебільшень, стосується кожного українця. “Замало” про життя на паузі. Про очікування найбільш бажаної новини: “Ми перемогли”. Вона про нашу реальність.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Victoria Niro – Замало

Victoria Niro_

Пісня присвячена другові Віки – Даглій Віктор, позивний Смурфік. Він загинув у листопаді під Бахмутом, виконуючи свій долг. Він врятував своїх побратимів ціною власного життя. В розмовах Віктор казав Віки, що з війною нам всім замало часу для спілкування один з однин. Ця фраза і стали основним меседжем у пісні.

За кожною посмішкою ховається біль, переживання. Як би ми не намагались не показувати це оточуючим, себе не обдуриш. Сьогодні ми відчуваємо, що нам багато чого замало. Замало гарних новин, можливо, ми замало допомогали, замало приділяли уваги близьким, замало молилися. Залишаючись наодинці з собою ці думки беруть нас у полон.

«Там де болить, ми там були, на цій землі прямуєм до великих змін». Щоб дійти до дійсно великих змін, треба пройти важкі часи та нестерпні випробування, – каже Віка.

Атмфосфера у кліпі повністю передає емоції українців. Починаючи з кольорів відео, закінчуючи зав’язаними очима водія – символ того, що ми йдемо до змін, але нам не дано побачити, що буде попереду.

Над створенням синглу працювали топові українські продюсери: Євген Тріплов та Сергій Ранов. Режисер кліпу: Владислава Константіновська.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Victoria Niro – Замало

Victoria Niro