Віктор Бронюк переказав вітання з Марсу

Назад

victor bronyuk 2017«Розпочинаємо серію репортажів з Марсу)))…» — сповістив лідер «ТІК» на своїй сторінці у Facebook.

Не хвилюйтесь, Віктор Бронюк не у космосі. Наразі він у Єгипті. Музикант прилетів туди, щоб познайомитись із новим для українців регіоном. Обираючи Єгипет місцем відпочинку, велика кількість наших співвітчизників зупиняються у Хургаді чи Шарм-ель-Шейху. Віднедавна знавці туристичного відпочинку у цій країни відкрили ще одне місце – Марса Алам. Це невеличке курортне селище на сході Єгипта, розташоване в 300 км від Хургади та у 200 км від кордону із Суданом.

Віктор Бронюк прилетів туди, щоб поділитись своїми враженнями:

-Це трішки інший Єгипет. Більше схожий на Грецію чи Кіпр, починаючи з кухні номерів в готелі… Але тут Червоне море!!! Біжу пірнати))))

victor bronyukМоре дійсно дуже красиве і чисте. Такої кількості різнобарвних і цікавих риб я давненько не зустрічав. І для цього не потрібно далеко запливати. Достатньо просто зайти у море в зоні готельного пляжу. Вода спочатку видається прохолодною, але, захопившись знайомством з мешканцями рифу, дуже швидко звикаєш до температури (+22).

Зранку вода набагато прозоріша, немає вітру і хвиль. По обіді море прогрівається краще, але з’являються вітер і хвилі… Вражень дуже багато і всі позитивні.
Із негативного: трохи зняв підводного відео, але щось трапилось з картою пам’яті, не відкривається((((, думав, поділитись враженнями.
А також африканське сонце і морський вітерець зробили свою роботу)))) Трохи почервонів від купання в Червоному морі)))…

Нагадаємо, після повернення Віктора Бронюка в Україну, EuroДвіжн продовжить подорож містами нашої країни. 13 березня гурт «ТІК» виступить у Херсоні.