Віктор Бронюк презентував мобільний проект для мешканців багатоповерхівок OCBB.ua

Назад
Шоу-бизнес

bronyuk osbb 1Вперше в одному онлайн-функціоналі об’єднані всі аспекти та опції, що спрощують життя і мешканцям багатоповерхівок, і очільникам ОСББ.

ФОТО

ВІДЕО

Принципово нові можливості управління, планування та контролю покликані об’єднати співвласників ОСББ із очільником ОСББ та компанією, що обслуговує будинок, з метою підвищення якості партнерських відносин та оперативного впливу мешканців на якість та кінцевий результат послуг.

Мобільний додаток ОСBB.UA також має web-версію і є розробкою компанії IT-Room, яку очолює Віктор Бронюк та креативний директор Дмитро Дідик.

Наразі завантажити додаток OCBB.UA у Google Play та Apple Store можуть лише вінничани, але уже найближчим часом програма буде доступною для мешканців усіх регіонів України. Варто зазначити, що до компанії уже надійшли запити щодо придбання права на використання програми у декількох країнах, де також запроваджується практика ОСBB.UA.

ФОТО

ВІДЕО

bronyuk osbb 2— Уже зараз ми відчуваємо зацікавленість у використанні додатку ОСBB.UA від мешканців Львова та Харкова, які знаходять його в Google Play, а скачати не можуть. За місяць-другий у них з’явиться така можливість, – зауважив Віктор Бронюк під час презентації мобільного додатку у Вінниці.

– Головний меседж проекту — «Наш дім в наших руках». Хочеш реальних змін на краще? Почни із себе! Цього принципу я дотримуюсь вже багато років і не раз пересвідчувався, що тільки такий підхід реально працює. – Компанія IT-Room для мене – це можливість спільно з найкращими професіоналами IT- сфери створювати й успішно втілювати у життя потрібні та важливі соціальні проекти. Безкоштовний онлайн-функціонал ОСBB.UA – один з них і ми з величезною радістю презентуємо його Україні.

На ОСBB.UA передбачено все – від контролю фінансових питань, онлайн-оплати комунальних платежів до інформації про корисні послуги та події, доступні поблизу будинку.

Одразу після реєстрації будинку у мобільному додатку ОСBB.UA мешканці отримують інструменти, що допоможуть зекономити час і вирішити проблеми комунікації між власниками квартир, очільником ОСББ та компанією, що обслуговує будинок.

ФОТО

ВІДЕО

ОСBB.UA має п’ять розділів.

 «Мій Будинок» надає детальну інформацію по будинку – від технічної характеристики, тарифів і всієї документації стосовно ОСББ до фінансових звітів (прибутки, витрати, список боржників).

 «Події будинку» містять online-голосування, актуальні обговорення та оголошення від очільника ОСББ або компанії, що обслуговую будинок.

«Спілкування» — зручний форум для обговорення та вирішення будь-яких проблем між сусідами, де у кожного є можливість висловити свою думку, а також оцінити якість та рівень надання послуг компанії, що надає послуги.

«Куплю/продам» — огляд корисних послуг – від виклику лікаря, замовлення транспортних квитків і доставки їжі до можливості продати/купити нерухомість без ріелторів.

«Афіша подій твого міста» — інформація про цікаві тренінги, семінари, публічні заходи та найважливіші події міста.

Таким чином, ОСBB.UA не лише економить час мешканців, але й допомагає контролювати, обговорювати та вирішувати разом питання, важливі для кожного мешканця багатоповерхівок.

ОСBB.UA: наш дім в наших руках.

ФОТО

ВІДЕО

tik.ua
YouTube
Facebook
+38 067 430 33 99

[email protected]

MOLA group