Віктор Бронюк — про психічне здоров’я

Назад
Шоу-бизнес

tik-10-10У День  психічного здоров’я лідер гурту «ТІК» висловив свою думку стосовно того, кого можна вважати… «ненормальним»:

«Є дуже гарний фільм, який я буквально нещодавно передивлявся,  — «Мій хлопець-псих». Дуже цікава стрічка! Рекомендую подивитися. Там дуже гарно розкрита тема того, як часто суспільство навішує ярлики, розділяє людей за їх емоційністю і способом життя. Хоча все дуже неоднозначно…

Якщо на відстані подивитися на всі події і перебіг обставин, герої часто змінюються і той, хто себе вважає нормальним, може виглядати психом для інших у тій чи іншій ситуації (посміхається). Безсумнівно, психологічне здоров’я і психологічний аспект дуже важливі. Особливо сьогодні! Тому що ми живемо у шаленому вирі подразників: інформаційних, суспільних – найрізноманітніших!

Дуже важливо завжди зберігати міцну психіку і психологічну стабільність. Емоції – то гарна річ, але не слід все і завжди списувати на особливості характеру. Якщо людина здатна керувати своїми емоціями — це означає, що вона може багато чого досягнути, адже вона чітко розуміє свою життєву мету і рано чи пізно її обов’язково досягне. Тому психічна рівновага — це важливий аргумент, який у тій чи іншій мірі має бути витриманий»