Віктор Бронюк прокоментував вибухи під Вінницею

Назад
Шоу-бизнес

konstantinovkaЛідер гурту «ТІК» не лише відомий музикант. Віктор Бронюк також Почесний громадянин Вінниці, волонтер, громадський діяч, Голова Наглядової ради «Подільскої громади».

Нагадаємо, стосовно дій української влади та зокрема реакціїї Президента України висловилась і Анастасія Приходько — подробиці ТУТ

Тож, звісно, не лишився осторонь подій, що трапились поблизу Вінниці. І висловив свою думку щодо цього на своїй сторінці у Facebook:

— Вінницькі події минулої ночі аргументовано довели всім, хто має коротку пам’ять: в країні йде війна. І ця війна набагато ближче, ніж багатьом здається. Ще на початку війни, у 2014 році, я ставив питання щодо навчань з Цивільної оборони для населення. На жаль, питання ще досить відкрите: минулої ночі Вінницький район охопила паніка на фоні завалів інформаційного сміття.

Як би це не було прикро, державні органи дотепер не можуть налагодити ефективну та оперативну комунікацію із населенням у подібних випадках. А в нинішній час це – одне з найголовніших завдань для влади. Згадайте землетруси та цунамі у Японії. Максимум прецедентів – мінімум жертв. Бо люди зберігають у критичних ситуаціях холодний розум. А охолоджений він чіткими інструкціями та практичними курсами виживання – спеціальною програмою для населення з боку влади.

Особисто мене вкотре вразила щирість нашого народу. Одразу після початку вибухів від простих українців надійшло дуже багато пропозицій щодо евакуації населення з Вінниці та району, побутової, медичної, психологічної допомоги.

Дякую вам, люди, від себе особисто та від усіх вінничан! Вітання Україні з Воздвиженням! Нехай Господь береже!

Нагадаємо, стосовно дій української влади та зокрема реакціїї Президента України висловилась і Анастасія Приходько — подробиці ТУТ