Віктор Бронюк: «У нас відсутня культура споживання алкогольних напоїв»

Назад
Шоу-бизнес

tik viktor bronyukНапередодні Дня української писемності та культури, що відзначається сьогодні, 24 травня, STARBOM.com поставив кілька актуальних питань лідеру гурту «ТІК» Віктору Бронюку. Адже «ТІК» впевнено можна назвати народним гуртом, творчість якого однаково полюбляють у різних куточках України.

Вікторе, яку слов’янську звичку ви вважаєте не зовсім культурною? Здається, у відповіді на це питання доречно було б згадати ідею гурту «ТІК», закладену у назві, — «тверезість і культура», чи не так?)))) Адже усім відомий вислів «Без бокала нєт вокала»)))

— У будь-якій культурі є свої позитивні і негативні моменти. Що вважається нормальним для слов’янської культури, часом абсолютно неприйнятне для східної і навпаки. Насправді це надзвичайно широке поняття, яке охоплює багато факторів і явищ.

Щодо згаданої вами негативної звички, погоджуюсь, у нас дійсно відсутня культура споживання алкогольних напоїв. Бо нас цьому ніхто ніколи не вчив. Якщо раніше це все ж таки більше корегувалося родинним і релігійним вихованням, то сьогодні все надзвичайно позмішувалося. Акцент у цьому питанні дійсно необхідно робити на сімейному, духовному і моральному розвитку.

Щоб нарешті побачити якісні зміни у державі, кожен із нас своїм прикладом має тяжіти до оптимальних вершин у культурному середовищі. Але зациклюватися на «слов’янськості» не варто. Ми – українці, тому маємо розвивати власні національні традиції.

Повну версію інтерв’ю читайте на сайті гурту