Vivienne Mort запросили усіх до себе в гості

Назад
Шоу-бізнес

Vivienne Mort Напередодні другої частини туру на підтримку альбому «Досвід», Vivienne Mort поділилися новим кліпом на пісню Думаю про тебе.

Vivienne Mort – Думаю про тебе ВІДЕО

Це невелика літня історія про те, як прості і рутинні речі можуть обростати сенсами, в залежності від нашого стану в даний момент. Про різні рівні спілкування та взаємопорозуміння. В кліпі Думаю про тебе відтворена атмосфера того літа, коли учасники гурту жили разом в одному будинку і створювали альбом «Досвід».

– Ми захотіли поділитися зі слухачами дружньою атмосферою, якою були наповнені ті дні. Запрошую до нас в гості. Сподіваюся, вам буде затишно, – коментує вихід нового кліпу вокалістка гурту Даніела Заюшкіна.

Vivienne Mort – Думаю про тебе ВІДЕО

Нагадуємо, що навесні 2018 відбулася перша частина туру з презентацією  альбому «Досвід». В альбомі 11 пісень. В перші дні виходу альбом увійшов в число найпродаваніших українських альбомів на iTunes та Google Play.

Друга частина туру «Досвід» розпочнеться 9 жовтня та охопить нові міста: Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Полтава, Суми, Черкаси, Кропивницький.

Vivienne Mort – Думаю про тебе ВІДЕО