«Волошки»: в Новий рік разом із ТІК!

Назад
Шоу-бизнес

TIK_Волошки14-minКращий Святковий Гурт України ТІК разом із творчою командою та акторами популярного серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» на телеканалі СТБ презентують новорічно-побутовий детектив про дорослий контакт зі Снігуркою – святкове зимове відео на амурну літню композицію Волошки.

ТІК – Волошки [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]

Як відомо, кожна серія третього сезону улюбленого проекту українських глядачів «Коли ми вдома. Нова історія» на телеканалі СТБ відкривається піснею від Кращого Святкового Гурту України – ТІК, яку лідер колективу Віктор Бронюк написав спеціально для серіалу.

ТІК – Волошки (Backstage)

Але творча співпраця телевізійників та музикантів цим не обмежилась. У передноворічний період глядачі побачать серії «Коли ми вдома» з гуртом ТІК. А вже зараз – музичне відео Волошки із новорічними пригодами гурту ТІК  та акторів серіалу «Коли ми вдома».

ТІК – Волошки [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]

TIK_Волошки17-min— На жаль, з роками ми припиняємо вірити у Діда Мороза. Але деякі ще вірять у Снігурку, яка може подарувати справжні дива. Треба лише викликати її у казковий час. І головне – нічого не переплутати, – посміхається лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Наше нове відео – теж свого роду диво. Зимові пригоди на композицію із літньою назвою Волошки. Новорічно-побутовий детектив про дорослий контакт зі Снігуркою.

До речі, Віктор Бронюк є автором ідеї кліпу. І в кадрі ми бачимо реальну родину співака – дружину Тетяну та дітей Єву і Даню.

ТІК – Волошки (Backstage)

Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

В арсеналі гурту нові хіти Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Свєта, Сірожине пірожине, Не цілуй та інші.

ТІК – Волошки [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]

tik.ua
YouTube
Facebook

+38 067 430 33 99

pr@tik.ua

MOLA group