«Захар Беркут»: фільм 2019 уже в українських кінотеатрах!

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

визория wizoria

STARBOM щиро дякує зірковому кінотеатру Wizoria за можливість насолодитись новим українським кіно.

Власне, прем’єра відбулась іще кілька днів тому

Фільм вартий того, щоб подивитись його саме на великому екрані, але у досить комфортному залі із не найбільшою кількістю глядачів.

захар беркут 10Отже чому ВАРТО дивитись фільм «Захар Беркут» (2019)…

Спочатку невеличке застереження для кмітливих школярів.

Не думайте, що завдяки перегладу кінострічки вам пощастить уникнути читання «Захара Беркута» Івана Франка. Маєте шанс «тупо спалитись».

Тому що у фільмі є розбіжності із оригіналом. Які? Прочитайте, а потім сходіть в кіношку).

Одна з головних причин подивитись фільм – побачити красу Карпат! Звичайний голлівудський прийомчик із зйомками краєвиду згори… Але наскільки ж він дієвий, коли на екрані краса ТВОЄЇ країни!

Захар Беркут - Роберт Патрік

Захар Беркут – Роберт Патрік

До речі, про Голлівуд… Його тут багато. У картини два режисери – Ахтем Сеітаблаєв та американець Джон Вінн. Серед виконавців головних ролей – теж заокеанські профі. Наприклад, роль Захара Беркута виконує зірка культового “Термінатора-2” – Роберт Патрік.

Звісно, можна довго сперечатись на тему «Невже серед українських акторів на знайшлося гідних?». Поставите собі це питання після перегляду стрічки. І це стосуватиметься не лише Роберта Патріка. Усі іноземні актори органічно вписалися в український пейзаж та побутові реалії наших пращурів.

Однак врешті-решт знайдеться ложка дьогтю у бочці американського меду. Виконавиця ролі дружини Захара Беркута – Елісон Дуді – виявилася занадто «перетягнутою» пластичними хірургами і вочевидь вибивалася із загального плану 13 століття (саме у цей час відбуваються події).

Монгольський хан - Цегмід Церенболд

Монгольський хан – Цегмід Церенболд

Справжньою знахідкою можна назвати актора, ім’я якого ви навряд чи знаєте. Цегмід Церенболд неперевершено зіграв воєначальника монголів. Копнемо про Цегміда у Мережі.

Виявляється, що Церенболд – один з найпопулярніших та найдосвідченіших монгольських акторів. Він відомий ролями в історичному серіалі Netflix «Марко Поло», пригодницькій драмі «Військо Мин Бала» та історичній драмі «Казахське ханство».

Під час перегляду також кидається в очі харизматично-брутальний вояка Гард. Здається, цю роль грає або англієць, або скандинав. Однак володарем ефектної зовнішності та міцної статури виявися український актор Олег Волощенко («Позивний Бандерас»).

Гард - Олег Волощенко

Гард – Олег Волощенко

З появою на екрані рудої красуні Росани сумнівів немає: вона – із наших. Цю роль зіграла українська актриса Аліна Коваленко.

До речі, стрічку знімали англійською мовою, але для прокату в нашій країні її було дубльовано українською. Тож, не дивуйтесь, якщо у фільмі ви почуєте дуже знайомі вам голоси. Наприклад, українського Богуна дуже класно зіграв англієць Олівер Тревена. А озвучив його український голос Джека Спарроу з “Піратів Карибського моря” – Фагот із гурту «Танок на майдані Конго».

Якщо ви зовсім нічого не знаєте про те, хто такий Захар Беркут, де і коли відбувались події, тримайте лаконічну хрестоматію.

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід і знищує все на своєму шляху. Військо зупиняється біля підніжжя Карпат.

Іван та Максим – брати Беркути пробираються в табір монголів, звільняють полонених та вбивають єдиного сина безжального хана. І Бурунда вирішує жорстоко помститися, знищивши карпатські поселення. Він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб зупинити ворога.

Напевне, вам зрозуміло, що Захар Беркут і його нечисленна громада потрапляють у серйозний «замєс». І мають намір вийти із нього героями! Так і буде – ніхто не порушує закони жанру. Але наскільки ефектно все це відбуватиметься, ви зможете оцінити лише із глядацької зали.

До речі, дівчата! Ви підготували подарунок до Дня захисника України? Замість сумнівних шкарпеток та гелю презентуйте квитки на фільм «Захар Беркут»! Тут є все, що полюбляє сильна половина людства. Класні бійки, масштабні батальні сцени… І навіть дещо про секс знайдеться!

Спеціально для STARBOM – JeyRo

Ще раз дякуємо за гостинність кінотеатру Wizoria