“Закривай очі”: Вася Демчук заспівав про кохання під час війни

Назад

Чуттєве кохання, яке загоїть рани війни: у новій пісні “Закривай очі “ Вася Демчук заспівав про те, як закохані підтримують один одного від початку російського вторгнення в Україну.  

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Вася Демчук — Закривай очі

Vasya Demchuk

У кліпі на пісню переплітається все те, що душить зсередини кожного українця: теплі спогади довоєнного минулого, трагічне справжнє та незламна впевненість у тому, що після найтемнішої ночі обов’язково буде світанок. Війна закінчиться, а велика любов у серці буде з нами назавжди, тому що тільки кохання здатне перемогти ворога.

Пісню я написав під враженням тих жахів, які всі ми проживаємо, починаючи з 24 лютого. Весь час в мене було єдине бажання, спільне з усіма українцями — відгородити від війни близьких людей. До цього і рядки з пісні ”закривай очі, не дивися на це”,  — розповідає співак. 

Vasya Demchuk 2

Нова відеоробота Васі Демчука «Закривай очі» — це щоденник пам’яті, який залишиться з кожним українцем на все життя. Через кадри кліпу співак говорить про те, що обійми та посмішка рідної людини — єдине, що може зігріти у час кровопролитної війни. 

Ми відчуваємо потребу захистити близьких на рівні підсвідомості, це у нашому ДНК. Мільйони українців зараз потребують звичайної підтримки та простих обіймів, яких так не вистачає… Сподіваюсь, ця пісня зможе подарувати теплі спогади та промінь надії у темний час, — доповнив Вася Демчук.

 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Вася Демчук — Закривай очі