Alena Omargalieva: “Хочеш” справжніх почуттів?

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

З вічними емоційними гойдалками, суперечками та переживаннями: Alena Omargalieva представила пісню про «ріл лав» під назвою «Хочеш».

СЛУХАЄМО: Alena Omargalieva – Хочеш

Alena Omargalieva 2

«Ну як тебе можна не любити?» — ключове питання у новому треці Alena Omargalieva, на яке закохані найчастіше знаходять відповідь не за, а всупереч. Пісня розкриває історію пари, у якої почуття переходять з легкого захоплення до справжнього великого кохання, але не без перешкод. Лірична героїня протягом усієї пісні намагається знайти для себе відповідь, чи варте кохання усіх випробувань. 

Ця пісня про кохання, але не те красиве та безтурботне, що описують у казках і романтичних фільмах, а про реальне. З усіма суперечками та непорозуміннями, переживаннями, та, часом, розчаруваннями, розповіла Alena Omargalieva. — Це мотив двох закоханих, один з яких боїться визнати, що починає захоплюватись, боїться відповідальності, але все ж таки не може зректися своїх почуттів, щоразу повертаючись знов і знов.

Денс-саунд пісні «Хочеш» змушує закривати очі, рухатись у ритм музиці та подумки повертатись у безтурботне минуле, коли єдиною проблемою могло бути питання «Кохає чи не кохає». 

СЛУХАЄМО: Alena Omargalieva – Хочеш

Alena Omargalieva 3