Богдан Юсипчук одружився!

Назад
Шоу-бізнес

богдан юсипчукАктор та телеведучий показав власну обручку!

Сьогодні Найкращий чоловік планети повідомив не дуже приємну для прихильниць новину… Богдан Юсипчук повідомив про одруження!

“Сталося те, чого ще ні разу не було – ні на зйомках, ні в житті…” Потім актор важко зітхнув і… підвів праву руку до об’єктива відеокамери смартфона… І цієї миті підписниці змогли чітко роздивитись, що на правій руці красеня актора та телеведучого з’явилася обручка!

Слід зауважити, що Богдан Юсипчук ніколи не поспішав ділитися подробицями особистого життя. Навіть для журналістів “ЖВЛ” – програми, де його партнеркою-телеведучою у новому сезоні стала Віра Кекелія.

Хто ж став обраницею Богдана? Про це можна буде дізнатись після того, як новий проєкт за участю Юсипчука вийде на екрани. Адже на радість шанувальницям актора одруження відбулося виключно у рамках кіносценарію!

Нагадаємо, днями клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — український актор, телеведучий та володар титула Найкркрасивіший чоловік планети — Богдан Юсипчук отримав премію CABINET BOSS. TOP-50 у номінації “Телеперсоона”.