Дан Балан презентував кліп на українську пісню з переможницею шоу “Голос країни -9” Оксаною Мухою

Назад
Шоу-бізнес

Голос країни15 травня відбулася прем’єра нового кліпу тренера вокального шоу “Голос країни” Дана Балана на пісню “Треба”, яка стала своєрідним соціальним проектом під назвою #ВСЕПРОБАЧАТИ. Це перша режисерська робота артиста та перша пісня, яку артист виконав українською мовою

Відео: Dan Balan feat. Oksana Mukha – #ВСЕПРОБАЧАТИ

Тренер вокального шоу “Голос країни” Дан Балан презентував кліп на пісню #всепробачати. Артист спеціально написав пісню українською мовою для дуету з Оксаною. Саме її любов до української культури надихнула зіркового тренера до написання першої пісні українською мовою. Після завершення проекту та творчих пошуків протягом року артист презентував композицію вже у новому звучанні та аранжуванні: “Пробачати треба все – не для когось, а для себе. Пробачення – це зцілення, відпускаючи свій біль, ми звільняємо місце для любові. І зовсім неважливо чи впустите ви до свого життя знову цю людину, чи ні. Це і є головний меседж проекту #всепробачати”, – каже Дан Балан.

Музичний кліп на пісню #всепробачати став першою режисерською роботою артиста. Робота над кліпом переросла у своєрідний соціальний проект, головна мета якого показати, як біль образ переходить у радість пробачення. Протягом двох місяців команда артиста займалася пошуком реальних історій людей, які не бачились роками та приховували образи, не наважуючись зробити перший крок на зустріч один одному.

Дан Балан - 3

Переможниця дев’ятого сезону вокального шоу “Голос країни” Оксана Муха зізналася, що після участі у вокальному шоу підтримувала зв’язок зі своїм тренером: “Увесь рік, який минув після нашої перемоги у «Голосі країни», ми із Даном на постійному зв’язку і у творчому пошуку. Торік влітку я була спеціальною гостею його великого туру Україною. А зараз, нарешті, – наша така довгоочікувана і бажана прем’єра. Це перший музичний результат нашої співпраці – пісня #ВСЕПРОБАЧАТИ, яку раніше слухачі чули під назвою «Треба». Для мене це був дуже цікавий досвід в роботі: Дан знайшов нову для мене манеру співу, я вперше знялася у такому масштабному відеокліпі. Маю надію, це перший, але далеко не останній наш спільний проект. Адже ідей є багато, а головне – музику ми відчуваємо і сприймаємо однаково, у нас однакові цінності і погляди” – зазначила Оксана.

Нагадаємо, переможцем десятого ювілейного сезону вокального шоу “Голос країни” став підопічний з команди Тіни Кароль, народний улюбленець Роман Сасанчин.

Дан Балан -2 (1)