GARNA Gorilla: тваринні бажання шоубізу

Назад
Шоу-бизнес

GARNA_Gorilla_YouTube

GARNA новина для українських медіа: півфіналістка нацвідбору Eurovision 2020 та учасниця нового сезону шоу “Голос країни” Альона Левашева (GARNA) відпустила себе. І випустила на волю тваринні бажання представників флори та фауни шоу-бізнеса. Обережно! Перед нами Gorilla.     

Дивимось та слухаємо: GARNA — Gorilla

GARNA_01GARNA співачка Альона Левашева має діапазон у 4 октави та досвід роботи у 20 кавер бендах. А це більш ніж 500 концертів по всьому світу та 1000 версій світових хітів у різних жанрах: поп, рок, джаз, фанк, соул та опера. 

Вона — солістка легендарного кросовер-оркестру та симфошоу Prime Orchestra, вокалістка ізраїльського Ashdod symphony orchestra у програмі The Champions of Rock, півфіналістка нацвідбору Eurovision 2020 та учасниця нового сезону шоу “Голос країни”

Але музичний відеоперфоманс Gorilla — саркастичне альтер его GARNA та її музичного продюсера — відомого музиканта Олексія Хорольського. Це — яскравий треш, що оголює первісні інстинкти музичної індустрії. 

Вашій увазі — знову актуальний потужний європоп 90-х від потужної артистки, яка відпустила себе і випустила на волю тваринні бажання представників флори та фауни шоу-бізнеса.

Дивимось та слухаємо: GARNA — Gorilla

GARNA співпрацює зі STARBOM.COMpany — промокомпанією продюсера Дениса Путінцева, що надає комплексні послуги у сфері entertainment.

Instagram

Facebook

YouTube

+38 067 441 81 49

info@starbom.com 

STARBOM.COMpany