Френк Сінатра у виконанні Національного академічного духового оркестра України

Назад
Заходи Шоу-бізнес

SINATRA_0911_small9 листопада в концерт-клубі Bel’Etage Національний академічний духовий оркестр України присвятить вечір творчості талановитого та безмежно популярного Френка Сінатри.

Бажаєте відчути себе у затишному колі друзів, де панує душевний спокій, насолода життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченому знаковій постаті в історії американської музичної культури – Френку Сінатрі.

Frank Sinatra – людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштаби однієї людини. Велич його творчості можна було б порівняти, мабуть, із такими видатними діячами як The Beatles та Елвісом Преслі. Втім, Френк Сінатра з’явився на сцені задовго до появи цих музикантів і влаштував справжню “революцію”.

Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій «Гремі», один «Оскар» та чимало інших досягнень.

Ви чули ці мелодії сотні разів і самі здивуєтеся, наскільки добре їх знаєте. 9 лимтопада талановиті музиканти Національного духового оркестру України відтворять душевність, настрій та енергетику, притаманні унікальному естрадному джазу Френка Сінатри.

Вправними рухами керуватиме оркестром диригент Олексій Вікулов. Соліст – Віталій Костенко.

Приходьте, все буде по-справжньому!

Початок о 20:00.