Кліп ХХДД від MamaRika: хіп-хап-присвята українським дівчатам

Назад
Стиль Шоу-бізнес

MamaRika - ХХДД (backstage)Вибухова MamaRika запрошує на відривну дівочу вечірку – презентує відео на хіт ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) з дебютного альбому КАЧ.

ДИВИСЬ: MamaRika – ХХДД

ФОТО

MamaRika – КАЧай АЛЬБОМ

– Ми ще не встигли офіційно презентувати сингл, як ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат) вже розлетівся в Мережі та по радіохвилях, – згадує MamaRika. – Унікальний трек! Один з моїх фаворитів в альбомі КАЧ. В ньому ми поєднали аутентичність та сучасний саунд. Я би навіть назвала ХХДД аутентичним українським репом!

Кліп ХХДД – суцільна пригода. В останній момент у нас злітали локації. Дякую  режисерові Радиславу Лукіну, нашим друзям, які дуже допомагали, і окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ моєму Сєрому – Сергію Середі за оперативне вирішення питань. В результаті ми зняли практично все, що хотіли. І навіть більше.

MamaRika_ХХДД_22До речі, це вже п’ятий кліп поспіль від Радислава Лукіна. Вважаю, тепер я маю право називати його своїм особистим кліпмейкером (Посміхається). Знімали дві доби. Першу – в Центрі культури і мистецтв КПІ та безпосередньо у бібліотеці КПІ. А також у санаторії «Жовтень» під Києвом. Другу добу зйомки тривали у ресторані «Чайхона базар» і на закритому складі «Свій склад».

Продовжуємо концепт «всі свої» після київської презентації програми «КАЧ»,  оскільки на знімальному майданчику ХХДД дійсно були присутні всі свої – і за духом, і за меседжем. Звичайно, це сприяло правильній атмосфері між величезною кількістю людей під час зйомок. Крім дівчат, що склали мені компанію на знімальному майданчику, хочу висловити респект своєму неймовірному стилісту: Дзвінка Сивик, ти найкраща! А також талановитій королеві хореграфії Олі Риженко та балету Flow masters. Ти запалила нас перед камерою, дєтка!

MamaRika - ХХДД (backstage) (6)У кліпі – тільки дівчата! Сильні, зухвалі, упевнені у собі сучасні українки. Я б сказала, що це своєрідна дівоча «банда» – нерозлучні подруги, які пережили різні етапи стосунків, але при цьому залишилися разом. Вони одна за одну горою. Можуть навіть силою це довести (Посміхається).

Взагалі, головна мета ХХДД – показати різнобарвну красу сучасних українок. При цьому не обов’язково затискаючи цю красу у загальноприйняті рамки. Весь світ сохне по нашим жінкам! Але ми не тільки красиві – ми сильні, талановиті, вільні. І при цьому дуже різні. Ми самі встановлюємо правила гри – і в цьому весь смак! Загалом вийшло сексуально, танцювально і актуально! Сподіваюся, наше відео стане стильною візитівкою сучасних незалежних українських дівчат.

ДИВИСЬ: MamaRika – ХХДД

ФОТО

MamaRika – КАЧай АЛЬБОМ

MamaRika - ХХДД (backstage) (3)Як відомо, MamaRika – це вибухова Мама Ріка, яка проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені, а потім збуджує пристрасною лірикою Ти і Я.

Це переродження популярної співачки Еріки на нову творчу сутність. Точніше – на себе справжню. У ній сконцентровано все, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

У 17 років вона перемогла у телепроекті «Американський Шанс» і опинилась у Голівуді, де познайомилась із живими легендами, серед яких Стіві Уандер та Брайан МакНайт.

У 19 років ії визнали однією із найталановитіших та найхаризматичніших учасниць найуспішнішого вокального шоу за всю історію українського телебачення – Фабрика зірок-3.

Вона двічі входила до числа найкрасивіших жінок України та стала однією із найуспішніших українських зірок шоу-бізнесу та спорту.

MamaRika - ХХДД (backstage) (3)Співачка співпрацювала із володарями премії Grammy Бобі Кемпбелом та Ендрю Капнером, які створювали музику для Madonna, Rihanna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Snoop Dogg, Beastie Boys та Celine Dion.

MamaRika  – згусток творчої енергії. В ній пульсує струм. Вона імпульсивна, амбіційна та безпосередня.

MamaRika співпрацює з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR – MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки.

ДИВИСЬ: MamaRika – ХХДД

ФОТО

MamaRika – КАЧай АЛЬБОМ

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

director@molagroup.com.ua

MOLA group