Кохання під час війни: чуттєва музична історія від Ані Трінчер та MBreeze

Назад
Родина Шоу-бізнес

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну один з підписників Ані Трінчер на імʼя Максим Козиний подарував їй авторську пісню. Щойно співачка побачила текст – зрозуміла, що цю пісню має почути вся країна. А першочергово – ті герої, які її боронять, і ті героїні, що на них чекають. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  Анна Тринчер & MBreeze – Ти робив мені каву

 Обкладинка_Ти Робив Мені Каву

Сьогодні ми всі розлучилися, але не через сварки чи нелюбов, а через війну. Ми всі сумуємо за Батьківщиною, родиною, нормальним життям. Для багатьох з нас єдина можливість зустрітися з коханим, випити каву в своєму домі чи обійняти близьких людей – це пірнути у спогади чи зануритися в сновидіння. Ця робота підкреслює наші сподівання на возʼєднання та повернення всіх тих, кто вимушений зараз бути далеко від дому, прокоментувала співачка Аня Трінчер.

За покликом серця Аня зписалася з Олександром з MBreeze, щоб створити цю пісню разом. І вона не прогадала. Бо завдяки саунд-продакшену хлопців, трек вийшов таким, яким його й задумала співачка. З тим настроєм, з тими відчуттями, і з тою проникливістю, яка відчутна в кожній їх пісні.

Пісня дійсно склалася, і вона – у самісіньке серце. Ми багато працювали з Анною над нею і ледь встигали до комендантської години дістатися додому, а іноді доводилося залишатися на студії. Але, чим більше ми працювали над нею – тим більше розуміли, що це не може обмежитись тільки музикою. Тому ми наважились створити чуттєву історію кохання під час війни, яку нам допомогли розкрити креативна агенція DIVERGENT в нашій спільній відео роботі на трек “Ти робив мені каву”, – поділився Олександр, фронтмен гурту MBreeze.

Режисерська група, що працювала над створенням відео знаходилася на різних континентах світу. Та незважаючи на це, всі обʼєднались для того, щоб долучитися до створення історії, яка торкнеться серця кожного українця.

Режисерка DIVERGENT AGENCY – Валерія Фадєєва ділиться, як народжувалася креативна ідея:

Історія кліпу заснована на реальних відчуттях багатьох українців, яких розлучила війна. Для створення цього відео ми надихалися революційним романтизмом і критичним реалізмом письменниці Лесі Українки  та її відомими рядками з вірша “Contra Spem Spero”. Навіть, якщо в нас забрали надію – наші сподівання, любов до Батьківщини, домівки, друзів, нашого місця сили – це енергія творяча, не руйнівна. Саме вона допоможе відбудувати краще життя. Бо енергія любові – це енергія українців:

Так! я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть думи сумні! (Леся Українка,1893р.)

Незабаром живе виконання “Ти робив мені каву” в ексклюзивному форматі почують батько Аніного нареченого та його військовий загін, які захищають Україну на самому фронті. У такий спосіб співачка хоче підняти бойовий дух героїчним хлопцям та чоловікам… А також задобрити майбутнього свекра перед весіллям. Бо хоче аби саме він проводжав її до вівтаря…

Ця пісня для тих, хто живе тією вірою, що “як раніше” можливо. Що воно обов’язково настане. І що кохані будуть приносити каву один одному в ліжко, і цілуватимуть й обійматимуть своїх половинок ніжно. Я і сама чекаю цього більше за все. Навіть більше за власне весілля. Хоча і його треба зробити…, – Аня Трінчер.

За ці 4 місяці Аня Трінчер та MBreeze активно брали участь на культурному фронті країни, виступали на благодійних концертах та встигли випустити ряд композицій на підтримку України та її народу.

MBreeze створив декілька пісень, до яких увійшли послання “Окупанту” та “Українцю”, а Аня Трінчер презентувала проникливу пісню “Не залишай” в якій передала всю біль українських жінок у воєнні часи.

ЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  Анна Тринчер & MBreeze – Ти робив мені каву