ЛІТАЧКИ: РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН. ВИБУХОВИЙ ХАРАКТЕР ЛЮДМИЛИ БАРБІР

Назад
НОВОСТИ

PLA_Fire_Rescue_PR_Image_w1.1RRD_2920-2planes-fire-and-rescue-39.0_060.00_DT3_v002_le.0006  21 серпня на екрани українських кінотеатрів виходить продовження культового мультфільму — «Літачки: Рятувальний Загін». Одну з головних героїнь у цій позитивній анімації для всієї родини озвучила ведуча «Сніданку з «1+1» Людмила Барбір.  «Моїм голосом говорить дуже яскравий персонаж  – Динамітка. Це матуся-керівник, яка  очолює загін борців із вогнем на землі. Професіонал, фанатка своєї справи — вона любить  кожного підопічного! Але, щоб когось приструнити, може й підвищити голос,  і не кулаком, а шиною по асфальту стукнути», — охарактеризувала свою героїню Людмила Барбір. Ведуча зізналася, що часом у запальній Динамітці бачить себе: «Я теж обожнюю свою роботу! Й залежно від ситуації перетворююся на матусю-керівника. Правда-правда, буває й таке». Динамітка – далеко не перший персонаж, над дублюванням якого працювала Людмила. Голос ведучої «Сніданку з «1+1» звучав і в стрічках «Джанго Вільний», «Аватар», «Росомаха», «Пила-5» і в багатьох інших. Однак вона не приховує:  над картинами для дітей працювати приємніше: «Тут більше свободи: можна «помультяшничати», подуркувати, додати гостроти до характеру». Цікаво, що навіть поза студією звукозапису Барбір не полишає своїх героїв. «Я дуже часто зі своїм синочком Тарасиком розмовляю голосом мультяшних персонажів (сміється). Особливо, коли читаю казки чи коли сама їх вигадую. Без перебільшення, образи з анімаційних фільмів втілюю в життя щодня», — каже Людмила.

Не пропустіть прем’єру мультфільму «Літачки: Рятувальний Загін» уже зовсім скоро, з 21 серпня в усіх кінотеатрах нашої країни.

Про фільм: Нова анімаційна пригода про життя літачків, яких так полюбили українські глядачі. Під час повітряних перегонів літачок Пилюк отримує травму і змушений осісти на землі. Незважаючи на це, відчайдух не складає крил, і вступає до загону протипожежної авіації, де знайде вірних друзів і дізнається, що таке бути справжнім героєм.