M1 Music Awards: Олег Винник та Віктор Бронюк влаштували “Зіркові війни”

Назад
Заходи Шоу-бізнес

viktor-bronyuk-oleg-vinnik10 грудня київський Палац спорту зібрав тисячі глядачів, яким організатори церемонії анонсували неочікувані дуети.

І ось перший номер дійства: найбільш гастролюючий гурт України та найбільш гастролюючий співак країни заспівали трек «Робот» та влаштували 3D-шоу у стилі «Зіркових війн».

Як розповів Віктор Бронюк, ідея заспівати разом саме з Олегом Винником виникла спонтанно, але назрівала вже давно. Адже «ТІК» і Винника вже не перший рік поєднує міцна чоловіча дружба і любов до гумору:

«З Олегом Винником ми знайомі не один рік. Якось зустрілися на зйомках і виявилося, що і він, і ми не визначилися з дуетом для M1 Music Awards, тому одразу вирішили співати разом. Зіспівалися швидко! Репетиції завжди були переповнені гумору і жартів. Обмін новими анекдотами й веселими історіями – наша незмінна традиція. А в роботі над іронічним «Роботом» сам Бог велів постібатися і повеселитися на славу! З таким же позитивом і виходили на сцену. Зал сприймав нас не просто тепло, а по-справжньому гаряче, а значить, наш з Олегом дует вдався!»