MAMARIKA cнова поселится в коммуналке

Назад
Шоу-бизнес
MamaRika6В День украинского кино взрывная исполнительница MamaRika (экс-Эрика) рассказала STARBOM о своих ассоциациях с украинским кинематографом.
«Богдан Ступка, Ольга Сумська, Руслана Писанка, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська… Їх я згадую першими, коли мова йде про сучасне українське кіно…
Щодо режисерів: Борис Небієрідзе («Роксолана»), Василь Авраменко («Запорожець за Дунаєм», «Наталка-Потавка»), Алан Бадоєв («Помаранчева любов», «Мами»). Кожен із них знімав українське кіно у різні епохи нашої країни. Тому внесок кожного із них особисто для мене є надзвичайно важливим.
В мене вже теж є кінодосвід. Небагатий, телевізійний, але ж я повною мірою відчула всю нелегкість та емоціональну напругу акторської професії.
В серіалі «Одного разу в Одесі» від режисера Яни Антонець я зіграла роль «правильної» дівчини Юлі, яка іде із забезпеченої родини, щоб не залежати від коштів батька, своїми силами поступає в інститут та селиться у комунальній квартирі. І чотири сусіди-юнака починають боротися за її серце… Другий сезон вже стартує в жовтні цього року.
Зараз готова до експериментів не тільки в музиці, але й в кіно».