Mgzavrebi презентує новий альбом в Києві

Назад

MgzavrebiMGZAVREBI презентують в Києві новий альбом «GEO». Це сьомий лонгплей грузинського бенду, який з 2012 року щороку збирає повні зали в різних містах України.

КВИТКИ

Mgzavrebi неповторні, за роки роботи вони створили власний легко впізнаваний музичний стиль, додаючи на кожному виступу імпровізацію, змішуючи елементи фольку і класики. Їх музика — втілення сучасних ритмів та автентики однієї з найбільш музичних країн світу — Грузії. Їх шість попередніх альбомів – дуже різні, та кожен із них резонував українському слухачу.

Гігі Дедаламазішвілі, фронтмен гурту, про новий альбом «GEO»:

— Так вийшло, що з нашого першого альбому минуло 10 років. Хотілося випустити цей альбом як перший, з чистого аркуша, щоб він не став продовженням інших наших робіт. Нам хотілося почати щось нове, написати нову главу. Головний інструмент в альбомі «GEO» – електрогітара. В ньому меньше грузинського фольклору. Це дуже людяний альбом, альбом про людину, яка відчуває все: від нескінченної любові до меланхолії, болю, радості. Це найсміливіший і дуже емоційний альбом — напевно, найемоційніший з усіх, які ми оприлюднили.

MgzavrebiКонцерт Mgzavrebi – це завжди відкриті шалені емоції, це любов у повітрі, яку можна різати на скибки ножем. Це танці, обійми і сльози, це подих Грузії, яку ми так любимо, це відвертісь і чесність в кожному слові і звуку. Mgzavrebi – це щасливі й натхненні слухачі, які виходячі з концертної зали посміхаються, бо знають що отримана емоція зможе їх надихати ще багато днів, місяців чи років.

16 лютого музиканти Mgzavrebi вийдуть повним складом на сцену клубу Atlas і зіграють програму з перевірених пісень і нового альбому “GEO”. Розділимо грузинське щастя разом.

КВИТКИ

 Apple Music

Google Play