Не відпускайте своїх коханих: Ірина Білик та Сергій Мироненко розповіли про силу справжніх почуттів

Назад
Шоу-бізнес

Примадонна української музикальної індустрії Ірина Білик разом з популярним співаком і волонтером Сергієм Мироненко презентували дуетну пісню “Відпусти”.

СЛУХАЄМО: ІРИНА БІЛИК & СЕРГІЙ МИРОНЕНКО – ВІДПУСТИ

Обкладинка

Композиція, яку співачка написала сама, розповідає про важке рішення – піти чи залишитися у непростих відносинах двох фатально закоханих один у одного людей.

Мені так приємно співати у дуетах з талановитими співаками. Завжди,коли ми робимо колаборації – ми самі отримуємо задоволення від спілкування і теплих відносин на студії. Хочеться, щоб пісня “Відпусти” надихала наших з Сергієм прихильників на ніжні і вічні почуття! А ми їх вже отримали, коли готували цю пісню до виходу в ефір, – розповідає Ірина Білик.

Нагадаємо, що Сергій і Ірина тісно співпрацювали ще до початку повномасштабної війни та мали багато спільних творчих планів. На щастя артисти не відпустили один одного і попри всі перепони сьогодення змогли об’єднатись, що б подарувати слухачам емоцію справжнього кохання.

Приємно що саме мені випала честь заспівати в дуеті разом з Іриною Білик. Не відпускайте своїх коханих людей. Цінуйте, кохайте і будьте коханими, – говорить Сергій Мироненко.

СЛУХАЄМО: ІРИНА БІЛИК & СЕРГІЙ МИРОНЕНКО – ВІДПУСТИ

photo_5440765378759346546_y