Ірина Білик привітала Україну з Новим роком!

Назад
Шоу-бизнес

Ірина Білик - З новим роком Україно!-2Перед найулюбленішим святом всіх українців Ірина Білик вирішила подарувати країні новорічну пісню. Вона так і називається — З Новим роком, Україно!

Співачка хотіла, щоб саме ця пісня звучала в кожному будинку за святковим столом і під час всієї низки свят. Саме ця пісня здатна об’єднати нашу Україну від сходу до заходу, від півдня до півночі.

— Я хочу подарувати Україні нову пісню з Новорічним назвою і побажанням «З Новим роком, Україно!». Цього разу я хочу вкласти навіть в назву пісні зовсім інший меседж. Для України наступний рік повинен бути дійсно абсолютно новим, роком без війни, без сліз, без політичних чвар. Я впевнена, що після того, як цю пісню прослухають усі українці, настане чарівний час і в нашу країну прийде світле, яскраве, веселе і прекрасне життя. Я впевнена, що ця пісня чарівна, і вона принесе удачу кожному з нас і всій Україні. Її повинні прослухати не тільки у великих містах, а й в найдальших глибинках, а коли всі прослухають, настане по-справжньому чарівний час для всієї країни, — поділилася Ірина Білик.

Послухати пісню від Ірини Білик З Новим роком, Україно! можна на STARBOM.