Подарунок коханій на 8 Березня: ідеї Богдана Юсипчука

Назад
Шоу-бизнес

богдан юсипчук коллекция андре тана IMG_3254-minНайкрасивіший чоловік планети за версією конкурса  Mr. Sea World 2018 — актор та ведучий Богдан Юсипчук — розповів STARBOM, як готується до жіночого свята.

-Як ставишся до свята 8 Березня?

-Вважаю, що жінок потрібно любити щодня все більше, а не лише раз на рік — 8 Березня.

Раніше я дуже добре ставився до цього свята. До того ж, здається, іще не так давно свято 8 Березня не було таким заполітизованим.

Крім цього, неабияку роль у моєму теперішньому ставленні до цього зіграв той факт, що рівно рік тому, 8 Березня я розійшовся зі своєю дівчиною.Відтоді я ще не думав, як наразі ставлюся до цього жіночого свята. Але близьких вітаю усе одно).

-Кого вітаєш насамперед? І як готуєшся, власне, до привітання?

-Звісно, найпершою я вітаю маму!

Я ніколи заздалегідь не готуюся, що зробити, що сказати… Коли продумуєш наперед, втрачається магія. Все виходить дещо штучно. А так, навіть якщо заїкнувся або щось забув, все виходить щиро, неординарно, природньо.

Після мами я зазвичай вітав дівчину (яка була на той час) і всіх жінок моєї родини. Ну а потім вже подруг і колег.

-Що кому даруєш у цей день?

-Усе залежить від людини. Люди навколо мене змінюються, як і їхні уподобання. Тому дивлюся, аналізую, що кому треба і намагаюсь обрати класний, потрібний подарунок.

Інколи це може бути емоційний презент, що залишиться у пам‘яті на все життя.

-Чи вмієш розуміти дівчачі натяки щодо жаданих подарунків на свято? Розкрий секрет: як навчитись «читати» тонкі натяки?

-Я вважаю, варто спостерігати за своєю половинкою упродовж стосунків. А також прислухатись до дівчини.

Зазвичай дівчата починають натякати на подарунок за кілька днів або тижнів до свята. Коли не знаєте, що подарувати, просто запитайте. Це кращий варіант, ніж здогадуватися і подарувати щось не те.

Окрім того, ви можете завжди проконсультуватись у подруг дівчини, чого вона чекає від вас. А вони точно знають, повірте)!