Романтик Golubenko та репер Blockbaby випускають спільний трек “Lie to you”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Чуттєвий співак Golubenko та репер Blockbaby об’єдналися та випустили спільну роботу під назвою “Lie to you”.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: BLOCKBABY X GOLUBENKO – LIE TO YOU

обкладинка на ютуб

Головна ідея “Lie to you” полягає в конфлікті між тим, що хочеться і тим, що розумно. Герой відчуває, що ця дівчина є особливою і неповторною, але водночас розуміє, що може стати причиною болю і розчарування. Трек виражає цей конфлікт почуттів і розуму, бажання зберегти зв’язок, але при цьому не брехати один одному про можливі наслідки.

Ми познайомились з Давидом на дні народження нашого спільного знайомого. Відразу ж знайшли спільну мову через нашу любов до музики. Тоді й виникла ідея зробити трек і спробувати поєднати наші стилі в творчості в одній роботі. Я запросив Давида на студію попрацювати разом, де і народився приспів. Фінальну версію вже зараз ви можете почути на усіх музичних майданчиках, – коментує Blockbaby.

Ми з Блоком обидва з Вінниці і я насправді дуже рідко зустрічав якихось крутих музикантів з мого міста. Я був здивований, наскільки легко склалася наша співпраця і як швидко ми створили цей, досить хітовий, як на мене, чіпкий приспів. Цікаво, що ця пісня не створилася відразу. Спочатку ми написали інший трек, який був зовсім іншого стилю. Через кілька днів, переслухавши його, ми зрозуміли, що потрібно спробувати щось інше. І ось тоді народилася «Lie to you», – коментує Golubenko.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: BLOCKBABY X GOLUBENKO – LIE TO YOU