СЕРГІЙ БАБКІН ЗАПИСАВ РІЗДВЯНИЙ ГІМН З ЛЕГЕНДОЮ СВІТОВОЇ МУЗИКИ

Назад

Прем’єра класичного різдвяного гімну Silent Night у виконанні Сергія Бабкіна та легендарного гітариста та співака Хосе Фелісіано. В запису також взяв участь австрійський співак FaWiJo, який виступив ініціатором проекту. Нова версія гімну є частиною проекту FaWiJo & United Artists for Ukraine, в якому також візьмуть участь такі  всесвітньо відомі виконавці як Білі Оушн, Status Quo, Gipsy Kings та інші. Кошти від монетизації відео цього проекту будуть спрямовані на допомогу Україні. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: FaWiJo – Silent Night 

Сергій Бабкін

 

Silent Night – один з найпопулярніших різдвяних гімнів в світі. Був створений в Австрії в 1818 році композитором і церковним органістом Францом Грубером. Це один із найвідоміших і широко поширених у різних мовах по всьому світу різдвяних співів. Належить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Сергій Бабкін заспівав частину композиції англійською, частину – українською. 

Хосе Фелісіано – американський гітарист-віртуоз, співак. Протягом своєї кар’єри 16 разів номінувався на «Греммі» та 6 разів її отримав. З випущених ним 63 альбомів 45 стали платиновими та золотими. Він також є автором пісні «Feliz Navidad» (з ісп.  — «Щасливого Різдва»), яка є одним із класичних музичних символів Різдва та Нового Року в США (поряд із «Jingle Bells») та країнах Латинської Америки.

Сергій Бабкін:

Ще з дитинства Різдво для мене — це найчарівніше свято, сповнене очікуванням дива, в оточенні рідних. Я завжди вірив і досі вірю, що в різдвяну ніч здійснюється усе найзаповітніше. Зараз в нашій країні надважкий час. Але яким би страшним він не був, він не може забрати у дітей Різдво. Я присвячую цю пісню всім дітям України!

Я щасливий стати частиною такого важливого проекту і заспівати разом з легендарним Хосе Фелісіано. Я вдячний Хосе і всій світовій музичній спільноті за підтримку України в її боротьбі за свободу.  

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: FaWiJo – Silent Night