Smile, Ukrainian! Осінній вечір позитивного короткого метру

Назад
НОВОСТИ

Тоня Ноябревадень незалежностиLarisaArtuginaЖелтый цветок для мсье Бурийона443410Реалити``DSC_2356b 12 листопада 2013 року артхаус  — кінотеатр  «Кінопанорама» подарує своїм глядачам привід посміхнутися. Навіть цілих п’ять таких приводів. О 20.00 за місцевим усміхненим часом на прихильників вітчизняного кіно чекатимуть п’ять короткометражних фільмів молодих українських режисерів, чиї роботи дозволять посмакувати всіма відтінками гумору. У марафоні гумористичних присмаків чекайте на тендітні посмішки, відверту самоіронію, трошки сатири та щирий сміх. Основною метою організаторів проекту є показати, що українці знають, що таке гарний гумор зі смаком,  вміють посміятися над собою та насмішити інших.
До перегляду будуть представлені роботи молодих українських режисерів, які вже встигли здобути визнання на національному та міжнародному рівнях:  Антоніни Ноябрьової (День Незалежності, 2012), Лариси Артюгіної  (Жовта квітка для месьє Бурійона 2012), Олександра Онуфрієва (Реаліті, 2013), Юрія Ковальова (Пиріг, 2012), а також ще один фільм-сюрприз.
Окрім того, глядачі зможуть насолодитися  кліпами запального  гурту ОтVinta, а також поспілкуватися з режисерами після показу. Чекаємо на Вас!!!
Кінотеатр «Кінопанорама»,  Руставелі Ш. вул. 19. 12 листопада, 20:00 – 22:30. Замовлення квітків за телефоном  (044) 287-30-41
СПРАВКА Starbom.com:
Тоня Ноябрьова, донька шоумена Іллі Ноябрьова, закінчила КНУКиИ (КНУКиМ) у 2005, факультет режиссури та хореографії, кафедра режиссури естради та масових свят. Улюблені фільми — «Возврашение», «Бедные родственники», «Моя левая нога», «Нефть», «Пять вечеров». Улюблена цитата — Всё будет хорошо, в крайнем случае плохо!
Лариса Артюгіна, кінорежисер, журналіст, фото-телерепортер, актриса, ведуча теле- та радіопрограм, член Союза кинематографистів. Автор кінопроектів: «Украіна, гудбай» (2011), «Українські злі» (2013). Автор фільма, учасника Каннського фестиваля — «Жовта квітка для мсьє Бурійона»
Олександр Онуфрієв, актор,режиссер , у 2000 році закінчив Київський Театральний інститут  І.К. Карпенко — Карого, факультет кіно та телебачення,кафедра режиссуиы ТВ.Підчас навчання почав працювати на ТВ. Був асистентом режисера, другим режисером, режисером запису, режисером прямого эфіру. Працював практично в усіх телевізійних жанрах, від новостей до великих шоу-программ. Паралельно знимався у кіно та серіалах (більше 40 ролей), писаа сценарії, був телеведучим.
Юрій Ковальов  Починав свою режисерську кар’єру в 1995 році як телевізійний режисер. На сьогоднішній день зняв ряд телевізійних проектів, музичних відеокліпів, рекламних роликів, короткометражних фільмів. У 1997 році з авторським проектом (режисер, сценарист) став фіналістом всеукраїнського конкурсу «Золота Ера», диплом за успішний пошук нетрадиційного рішення у виробництві розважальних програм. У 1998 році отримав диплом UNICEF за найкращу роботу у номінації телевізійний ролик (режисер), фіналіст всеукраїнського конкурсу «Золота Хвиля». У 2007 бронза ММФР-2007 в номінації соціальна реклама. У 2008 срібло EFFIE AWARDS UKRAINE 2008 в номінації телекомунікації.  У 2009 срібло ММФР-2009 Red Apple в номінації Телевізійна й кіно реклама. У 2010 золото XI КМФР в номінації Film Craft.