Соціальна реклама азартних ігор у Луцьку

Назад
Дозвілля

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей продовжує свою роботу з боротьби з проблемним гемблінгом в Україні. Цього разу соціальна реклама була розміщена в четвертому за величиною місті країни – Луцьку. Нагадаємо, що актуальний список легальних казино України є на сайті bobonus.me

01

Основна мета цієї рекламної кампанії, розробленої КРАІЛ, полягає в тому, щоб змінити менталітет людей щодо ставлення до азартних ігор. Реклама закликає населення відповідально ставитися до цієї сфери, розглядаючи її як вид розваги, а не як спосіб швидкого заробітку. Кампанія спрямована на формування такої культури азартних ігор, яка б допомагала людям керувати своїми фінансами і не захоплюватися небезпечною і затягуючою звичкою.

Мешканці Луцька відреагували на розміщену рекламу, підкресливши її символізм. Ілюстрація у вигляді хиткого карткового будинку наочно демонструє нестабільність азартних ігор. Мешканці міста вважають, що не варто покладатися на ці ігри, як на засіб забезпечення щасливого майбутнього.

Рекламна кампанія в Луцьку є продовженням зусиль КРАІЛ із пропаганди свідомого гемблінгу в Україні. Минулого місяця аналогічну кампанію було запущено в Тернополі, що свідчить про те, що регулятор продовжує активно працювати в цьому напрямі.

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей продовжує свою боротьбу з проблемним гемблінгом в Україні. Розміщення соціальної реклами в містах країни є одним зі способів привернення уваги громадськості до проблеми залежності від азартних ігор. Завдяки зусиллям КРАІЛ, люди починають усвідомлювати небезпеку неправильного підходу до гемблінгу та приймати відповідальні рішення.

Кампанія в Луцьку, як і в Тернополі, була успішною та отримала позитивний зворотний зв’язок від жителів міст. Регулятор продовжуватиме свою роботу в цьому напрямку, щоб сприяти формуванню здорової культури азартних ігор в Україні. Важливо розуміти, що ігри мають приносити радість і задоволення, а не проблеми та залежність.