Тіна Кароль та Дайан Уоррен презентували пісню One nation under love

Назад
Родина Шоу-бізнес

У День незалежності України Тіна Кароль та Дайан Уоррен презентували пісню під назвою “One nation under love”.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

TINA KAROL & DIANE WARREN – ONE NATION UNDER LOVE / ОДНЕ СЕРЦЕБИТТЯ

 

тіна кароль

“One nation under love” – соціальна пісня, написана та присвячена Україні легендарною американською композиторкою Дайан Уоррен, володаркою премій Oscar, Golden Globe, Grammy Awards, Emmy Awards та авторкою знакових хітів Вітні Х’юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон, Леді Ґаґи, групи Aerosmith.

Дайан Уоррен висловила свою підтримку українському народу:

Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об’єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером. Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!

До синглу “One Nation Under Love» увійшли дві версії пісні англійською та українською мовами.

Створювати соціальну пісню, як опору та як щит, моє сердечне покликання. Це більше ніж трек – це місія. Вдячна долі, що ми зустрілись з Даян. Я ніколи не перестану і не втомлюсь бути переконливою, бути талановитою заради боротьби, яка очищує нас від минулого та боронить нашу свободу, – Тіна Кароль.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

TINA KAROL & DIANE WARREN – ONE NATION UNDER LOVE / ОДНЕ СЕРЦЕБИТТЯ