ТОП-3 лайфхаки для психічного здоров’я від Лесі Нікітюк

Назад

Ведуча проекту «єПитання», який щопонеділка о 20:00 показує Новий канал, поділилася способами боротьби зі стресом. 

3_03_Блонды_ Никитюк_кино (1)

Під час зйомок «LeМаршрутки» мені було дуже тяжко відходити. На це просто не вистачало часу через чіткий і щільний графік, – розповідає Леся Нікітюк. – Ми знімали на деокупованій території, їздили в зону, де постійно бахкає. Було важко переживати це, але ми мусили виконувати свою роботу і спілкуватися з людьми. Я собі сказала тоді на зйомках: «Відзнімеш, приїдеш додому і будеш відходити». Але я не могла подумати, що мене так «накриє». Я, в принципі, не слабка людина, але й мене теж інколи психологічно «доганяє» чи «нагрібає»… Та пам’ятайте, ми маємо знаходити в собі сили триматися, виживати й боротися!

леся никитюк

Топ-3 лайфхаки, як відходити від стресу та триматися на плаву в складні моменти – від ведучої сімейного розважального шоу «єПитання» (Новий канал) Лесі Нікітюк:

1. Радійте будь-яким моментам

Нехай це буде смачний бутерброд, нова недорога кофтинка, жарт, прочитаний в інтернеті, – говорить Леся Іванівна. – Одним словом, використовуйте все, що якось емоційно заряджає!

2. Спілкуйтесь одне з одним

Комунікувати й допомагати у скрутну хвилину – це так важливо, – каже телеведуча. – Мене, до речі, дуже відволікає, коли ми з батьками згадуємо дитинство, бабусю з дідусем, сільську хату, садіння городу. Також від стресу рятує мій пес Рафік. І друзі! Є безліч нових друзів, частеспілкування онлайн із давніми, оскільки багато з них виїхали за кордон. І взагалі! Незламна українська нація дає енергію й наповнює мене. Особливо історії людей…

Леся Нікітюк з мамою

3. Шукайте позитив у всьому

Погодьтеся, всі ми за цей рік познайомилися, наприклад, з консьєржами і сусідами, бо ховаємось разом в укритті, – зазначає Леся. – У цьому спілкуванні теж є своє щастя.
06_01_Пара на миллион_Леся Никитюк (2)