Секрети сяючої шкіри: як Леся Нікітюк доглядає за обличчям

Назад

Леся Нікітюк завжди захоплює увагу глядача не лише своїми дотепними жартами, а й зовнішнім виглядом. У розважальних проектах Нового каналу вона демонструє стильні вбрання, зачіски та макіяж. Постійні зйомки та шалений графік виснажують. Але зірка має ритуали відновлення.

04.01_LeМаршрутка_Леся Нікітюк

Для мене відкрився новий напрямок знаходження балансу. Зараз я займаюся практиками – медитую двічі на день, – розповідає ведуча шоу «єПитання» на Новому каналі.

Та відновлюватись потрібно не лише внутрішньо, а й зовнішньо. І тут у Лесі Нікітюк теж свої правила. Наприклад, зірка поділилася вечірнім доглядом за шкірою обличчя. Занотовуйте!

Крок№1. Гідрофільна олія

Вона добре змиває макіяж та spf-засоби. Саме олійка може розчинити весь бруд і себум у порах, – розповідає Леся Іванівна. – Наносити гідрофільну олію треба ретельно й обов’язково на суху шкіру обличчя, як перший етап її очищення.

Крок №2. Вмивання

Гідрофільну олійку треба змити гелем або пінкою для вмивання, – радить Нікітюк.

Крок№3. Тонік

Після вмивання обов’язково протріть обличчя тоніком, – каже телеведуча.

Крок№4. Пептидна сироватка

Зазвичай я наношу на обличчя саме її. Цей засіб підтримує пружність, тонус і молодість шкіри. А молодість – наше все! – усміхається Леся Нікітюк.

Крок№5. Крем для обличчя

Як відомо, крем потрібно використовувати і зранку, і ввечері. Зранку я люблю наносити крем з spf, бо сонечко вже виходить. А ось увечері – звичайний нічний, – говорить зірка.

22.12_зірки НК_Леся Нікітюк