«Всі жінки відьми»: палкий дует СолоХа та Volkanov

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Відбулася прем’єра нового кліпу від запального дуету  Volkanov та СолоХа. Ця іронічна історія зачаклованого кохання між виконавцями розповідає нам про те, що жоден чоловік не в змозі встояти перед прекрасними, ніжними і чарівними жінками. 

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО: VOLKANOV & СОЛОХА – ВСІ ЖІНКИ ВІДЬМИ

unnamed

Співпраця між артистами виявилась доволі неочікуваною. Коли Volkanov писав саме цю пісню, він шукав образ партнерки та головної героїні для виконання треку. «І хто, як не артистка СолоХа краще за всіх підходить на роль головної «Відьми» в українському шоубізнесі» — каже артист.

СолоХа із задоволенням підтримала ініціативу виконавця, і внесла свій шарм і містичний вайб в цей музичний твір! Пройшов тільки місяць з народження дитини, а співачка вже приступила до зйомок нового кліпу та активно гастролювала.

Ця іронічна пісня створена, щоб дарувати виключно позитивні емоції. Яких всі ми так потребуємо. Сподіваємось, що наш кліп підніме всім настрій. Любов переможе! — розповідає СолоХа.

Я у захваті від нашої співпраці! Глядачі дуже тепло сприймають цю пісню на наших концертах. Ну, а ми на цьому не зупиняємось. Чекайте нових прем’єр! — додав Volkanov

«Навіщо я тоді тебе зустрів і покохав?  Навіщо я тоді твої уста поцілував? Я жив собі спокійно, без турбот і без проблем. Мене зачаклувала, так минає день за днем» — жаліється Volkanov у кліпі.

 «А ти найкращий парубок на нашому селі. А я люблю все гарне, ти сподобався мені. Причарувала тебе я на посмішку свою. Зі мною будеш, поки я від тебе не піду!» — відповідає йому СолоХа.

ДИВИМОСЬ І СЛУХАЄМО: VOLKANOV & СОЛОХА – ВСІ ЖІНКИ ВІДЬМИ