YAKTAK запускає в “Небо” CKAYA

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

YAKTAK випускає новий трек «Небо» з переможцем хіт-параду «МУВ» від «Сільпо». 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: YAKTAK & CKAYA – НЕБО

Обкладинка на ютуб

Упродовж 2023 року Радіо «Сільпо» разом з Mastercard проводили хіт-парад «МУВ». Мета – популяризація нової української музики та підвищення свідомості щодо авторських прав та роялті серед молодих музикантів. Щотижня Фагот з ТНМК відбирав дві пісні, які потрапляли до ротації на радіо «Сільпо».

Головним призом хіт-параду став запис спільної пісні та зйомка кліпу з українською зіркою, виконавцем YAKTAK. Перемогу у хіт-параді здобув співак CKAYA з Харкова.

YAKTAK разом зі CKAYA презентують новий сингл «Небо». У пісні небо символізує безмежність, мудрість і вічність. Воно – свідок усіх наших радощів і болю. У треку воно стає найкращим другом і порадником головного героя, який переживає всі падіння та злети. Він звертається до небес з проханням провести
його «до мрій напролом», щоб перешкоди його не зупинили. Він вірить, що завтра буде краще, і саме небо допоможе знайти правильний шлях.

«Небо» – наша спільна композиція зі CKAYA. Ми написали її дуже швидко, тому що у нас вийшла крута синергія. Цей трек мотивує рухатися вперед, незважаючи на погодні умови та будь-які життєві труднощі. Небеса завжди вкажуть нам правильний шлях, – коментує YAKTAK.

Небо – це те, що завжди з тобою, варто лише подивитися вгору. Небо – це гарний образ, який дарує емоції. Небо – це найкращий психолог. Небо вміє тримати секрети. І лікує лише тому, що воно є, – додає CKAYA.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: YAKTAK & CKAYA – НЕБО

promo photo1